Aydem Borç Sorgulama Nasıl Yapılır ?

aydem

Aydem, aydem borç sorgulama, aydem fatura ödeme, aydem fatura sorgulama, aydem borç ödeme, aydem edaş gibi işlemlerinizi ve en çok sorulan sorular hakkında birtakım bilgilendirmeler yaparak Aydem borç  sorgulama işlemlerinizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler verdik.Ancak bu işlemlerin hangi illeri kapsadığı hangi iller için işlemlerin gerçekleştirilebileceğini ifade etmemizde fayda var.Bu işlemler Aydem Denizli, Aydem  Aydın, Aydem Muğla gibi işlemleri kapsamaktadır. Denizli elektrik, Aydın elektrik, Muğla elektrik fatura sorgulama işlemlerini kapsamaktadır.

          Aydem Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Bunun için yapmanız gereken adımlardan ilk olarak şu bağlantı adresine tıklayınız karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.İki şekilde işleminizi yapabilirsiniz.İlk olarak aşağıdaki ekranda kutucuk içerisinde görülen hızlı borç sorgulama kısmına tıklayınız.

aydem-borc-sorgulama

Karşınıza çıkan kısımda aşağıda kutucuk içerisine alarak göstermiş olduğumuz kısımdaki gibi tesisat numaranızı girmeniz gerekmektedir.Daha sonra ise sorgula kısmına basarak işleminizi tamamlayınız.Diğer bir şekilde sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiğine ise aşağıda değindik.

      aydem-borc-sorgulama


Aydem sitesine üyeliğinizle yapacağınız sorgulama işlemi için aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi online hizmetler bölümüne giriniz.Daha sonra borç sorgulama kısmına tıklayınız.aydem-borc-sorgulamaDaha sonra aşağıda kutucuk içerisinde gördüğünüz kısma e-posta adresinizi ve hemen altına şifrenizi giriniz.Daha sonra giriş kısmına basarak işleminizi tamamlayınız.Bunun dışında işleminizi online olarak değil direk telefon bağlantısıyla yapmak istiyorsanız aşağıdaki kısımda bu konuya da değindik.

aydem-borc-sorgulama

Bölgenizdeki elektrikle ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz ayrıca tüketim bilgilerinize detaylı bir şekilde ulaşabileceğiniz aydem müşteri hizmetlerine bağlanarak da aydem borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken geçmiş döneme ait bir faturayı yanınızda bulundurarak 44 44 186 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine bağlanmanız.