CLK Akdeniz Fatura,Borç Sorgulama,Ödeme

clk-akdeniz-fatura-sorgulama
CLK Akdeniz Fatura Sorgulama, Akdeniz elektrik, Akdeniz edaş, CLK Akdeniz fatura ödeme, CLK Akdeniz elektrik fatura sorgulama gibi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz aslında çok kolay bir kaç adımdan oluşmaktadır.Öncelikle bu işlemlerin hangi illeri kapsadığını belirtmemizde yarar var.Bu işlemler Antalya elektrik, Isparta elektrik, Burdur elektrik fatura sorgulama işlemlerini kapsamaktadır. CLK Akdeniz Antalya, CLK Akdeniz Isparta, CLK Akdeniz Burdur il ve ilçeleri için işlem dahilindedir.

             CLK Akdeniz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır ?
Bu işlemi gerçekleştirebilmek için öncelikle şu bağlantı adresine tıklayınız. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.Bu sayfada kare içerinde görüldüğü gibi fatura sorgulama yazan kısma tıklayınız.
clk-akdeniz-fatura-sorgulama


Daha sonra karşınıza aşağıda görüldüğü gibi bir sayfa gelecektir.Burada yapmanız gereken öncelikle aşağıda kutucuk içerisinde göstermiş olduğumuz işletme kodunu daha sonra aynı şekilde kutucuk içerinde göstermiş olduğumuz abone numarasını girerek sorgula butonuna basınız.Böylelikle CLK Akdeniz fatura sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.Fakat işleminizi telefonla yapmak istiyorsanız bu işlem aşağıda anlatılmıştır.
clk-akdeniz-fatura-sorgulama
Bunun dışında işlemlerinizi online bir şekilde değilde direk telefonla arama gerçekleştirerek de CLK Akdeniz Fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Bunun yapmanız gereken  0 850 226 07 07 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir.Buradan da fatura sorgulama işlemlerini yapabilir ayrıca detaylı tüketim bilgilerinize buradan ulaşabilirsiniz.Tabiki  işlem için mutlaka yanınızda geçmiş döneme ait bir tane fatura bulundurmanızda fayda var çünkü sizden müşteri numaranız istenebilir.
               CLK Akdeniz Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?
Bu işleminizi çeşitli şekillerde gerçekleştirebilirsiniz.Anlaşmalı bankalar üzerinden online(internet üzerinden) olarak,atm lerden,banka gişelerinden,ya da otomatik ödeme talimatıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Tabi bu yöntemler bazı bankalar için mümkün olup bazıları için henüz uygulanmamaktadır.Bunları ve Anlaşmalı Bankaları görmek için tıklayın.Elektronik ortamda online olarak resmi site üzerinden de rahatlıkla faturalarınızı ödeyebilirsiniz.CLK Akdeniz borç ödeme işlemlerinizi online olarak yapmak için tıklayın şöyle bir sayfa ile karşılaşacaksınız.
clk-akdeniz-fatura-ödeme
Burada yapmanız gereken işletme kodunu ve abone numaranızı girerek gönder kısmına tıklayınız.Böylelikle clk akdeniz fatura ödeme işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.Bunun dışında clk akdeniz müşteri hizmet noktalarından nakit ödeme gerçekleştirebilirsiniz.Clk Akdeniz fatura ödeme noktaları için tıklayınız.
 Bunun dışında yine Antalya için su fatura borçlarınızı öğrenmek ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için tıklayınız;
                               asat borç ödeme 
                               asat borç sorgulama