Bedaş Borç Sorgulama,Ödemebedas-borc-odemeİstanbul Avrupa Yakası için elektrik fatura borçlarınızı öğrenerek faturalarınızın ödemelerini oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabilirsiniz.Bedaş elektrik dağıtım şirketi 4.3 milyon aboneye Avrupa Yakasında elektrik dağıtım hizmeti vermektedir.Elektrik tedarikçisi olarak bu bölgede clk boğaziçi şirketi hizmet vermektedir.Gelelim bedaş borç sorgulama ya da 
clk boğaziçi sorgulama işlemlerinizi nasıl yapmanız gerektiğine.

                      Bedaş Borç Sorgulama Nasıl Yapılır ?           
                                   
Bunun için öncelikle şu bağlantı adresine tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

istanbul-avrupa-yakası-elektrik-fatura-sorgulama Yukarıdaki gibi ihtiyaç duyulan bilgilerin temini için karşınıza çıkan alanların doldurması istenecektir. Sorgu türünüzü, Abone numaranızı, Sorgulama Şeklinizi, T.C. Kimlik Numaranızı ya da Vergi Numaranızı ve karşınıza çıkan kutucuğun yanındaki güvenlik kodunu girerek yeşil sorgula butonuna tıklayarak bedaş fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bedaş Borç Sorgulama Telefon Aracılığıyla Nasıl Gerçekleştirilir?
Bedaş borç sorgulama ya da bedaş fatura sorgulama işlemlerinizi telefon bağlantısı aracılığıyla yapmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken yanınızda geçmiş döneme ait bir fatura bulundurarak 444 6 255 numaralı clk boğaziçi müşteri hizmetlerini arayarak hem fatura borcu bilgilerinize hemde detaylı tüketim bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

                     Bedaş Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?
Bedaş borç sorgulama işlemini yaptınız fakat ödeme işlemlerini merak mı ediyorsunuz?Bedaş fatura ödeme ya da clk fatura ödeme işlemlerini bir kaç farklı yol ile gerçekleştirebilirsiniz.Bunun için müşteri merkez bayiliklerine giderek ödemelerinizi rahatlıkla tahsil edebilirsiniz.Bulunduğunuz bölgedeki merkez noktalarını öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.

clk-bogazici-fatura-odeme


Karşınıza yukarıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır buradan ödeme yapacağınız ilçeyi seçiniz böylelikle karşınıza o ilçedeki ödeme noktaları,adresleri,telefon numaraları ve haritada yerlerine ulaşabilir ve bu noktalara giderek ödemelerinizi yapabilirsiniz.Bunun dışında clk boğaziçi elektrik fatura ödeme işlemlerinizi ya da bedaş fatura ödeme işlemlerinizi Anlaşmalı Bankalar üzerinden yapabilirsiniz.Bu yolla otomatik ödeme talimatını kullanarak aydan aya otomatik ödemelerinizi yapabilirsiniz.Ayrıca gişelerden tahsilatınızı yapabilir ya da bankaların resmi siteleri üzerinden elektronik ortamda ödemelerinizi yapabilirsiniz.Anlaşmalı bankalar için tıklayınız.

        Bedaş Fatura Ödeme Online İşlem Merkezinden Nasıl Yapılır?
Bedaş fatura ödemelerinizi Online işlem merkezinden yapmanız için clk boğaziçi resmi sitesinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken şu bağlantı adresine tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.
bedaş-fatura-ödeme
Yapmanız gereken yukarıdaki gibi abone numaranızı giriniz ardından karşınıza çıkan resimdeki kodu giriniz ve sorgula kısmına tıklayınız.Böylelikle bedaş fatura ödeme ya da clk boğaziçi fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Yine aynı bölgede doğalgaz ve su faturalarınızı sorgulamak ve ödemek için;
                     iski fatura sorgulama,ödeme
                     igdaş fatura ödeme,sorgulama