Tredaş Fatura Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?

trepasTrepaş ve Tredaş fatura,borç sorgulama işlemlerinizi nasıl yapmalısınız?Bu işlemlerin basamaklarına geçmeden önce bu işlemlerin hangi illeri kapsadığını ifade edelim.Bu işlemler işlemler Trakya,Edirne,Kırklareli elektrik borç,fatura sorgulama,ödeme işlemlerini kapsamaktadır.Tredaş Edirne,Tredaş Kırklareli,Tredaş Trakya elektrik il ve ilçelerini kapsamaktadır.Peki bu işlemler nasıl yapılır?

Tredaş/Trepaş Fatura,Borç Sorgulama,Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır?


Öncelikle Tredaş borç sorgulama işlemleri için şu bağlantı adresine tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

tredasBurada yapmanız gereken yukarıda kutucuk içerisinde göstermiş olduğumuz online işlemler kısmına tıklayınız.Daha sonra karşınıza aşağıda olduğu gibi bir sayfa çıkacaktır.

tredas-borc-sorgulama


Yukarıda kutucuk içerisinde gösterilen alanları doldurmanız gerekmektedir; işletme kodunu, abone numaranızı ve yukarıda ok ile gösterilen alanda karşınıza belirli harf ve sayı karışımı bir kod gelecek onu da güvenlik kodu kısmına yazarak borç sorgula kısmına tıklayınız.Trepaş üzerinden borç,fatura sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız şu bağlantı adresine tıklayınız, karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

trepasBurada ise yapmanız gereken yukarıdaki gibi öncelikle online işlemler bölümüne geliniz,karşınıza çıkacak olan pencereden borç sorgula kısmına tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.


trepas


Öncelikle işletme kodunu sonra abone numaranızı ve daha sonra güvenlik kodunu girerek borç sorgula kısmına tıklayınız.Böylece sorgulama işleminizi tamamlayınız.Ayrıca telefon bağlantısıyla borç sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken yanınızda geçmiş döneme ait bir fatura bulundurarak Trepaş müşteri hizmetleri numarası olan 444 88 55 numaralı telefonu arayarak borcunuzu sorgulayabilir ayrıca detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Fatura ödeme işlemlerinizi ise abone merkezleri ya da yetkili ödeme noktalarından yapabilir ayrıca anlaşmalı banka şubelerinden, PTT şubelerinden ayrıca Temka veznelerinden yapabilirsiniz.
Bunun dışında yine aynı bölge için doğalgaz fatura sorgulama ve ödeme işlemeleri için tıklayınız.
                           gazdaş fatura borç sorgulama
                              gazdaş fatura borç ödeme