Yedaş Fatura Sorgulama Ödeme

Yedaş Yepaş Fatura Borç Sorgulama Ödeme
yedasYeşilırmak Edaş yani Yedaş bağlı olduğu illerde elektrik dağıtım hizmeti vermektedir.Ayrıca Yepaş  parakende satış ve parakende hizmetlerini sunmaktadır.Yepaş fatura,borç sorgulama ve ödeme işlemlerinizi internet üzerinden nasıl yapmalısınız?

yedas-yepas-fatura-sorgulama

Bu işlemlere geçmeden önce işlemin hangi illeri kapsadığını ifade etmekte fayda var.Bu işlemler Çorum,Amasya,Samsun,Sinop,Ordu elektrik borç,fatura sorgulama işlemlerini kapsamaktadır.Yepaş yada Yedaş Samsun,Yedaş Amasya,Yedaş Sinop,Yedaş Ordu işlemlerini il ve ilçelerini kapsamaktadır.Peki bu işlemleri nasıl yapılmalı?


Yedaş/Yepaş Fatura,Borç Sorgulama,Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır?


Bu işlemleri yapmanız için öncelikle vermiş olduğumuz şu bağlantı adresine tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.


yepas-fatura-sorgulama
Burada yapmanız gereken; yukarıda kutucuk içerisinde gösterilen ''Sözleşme Hesap No'' alanını ve ''Güvenlik Kodu'' alanını doldurarak sorgula kısmına tıklamak.Sözleşme numaranızı bilmiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.Bu işlemle birlikte karşınıza çıkan ekrandan yepaş borç sorgulama ya da yepaş yedaş fatura sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.Ayrıca telefon bağlantısıyla da borç sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken geçmiş döneme ait faturanızı yanınızda bulundurarak yepaş çağrı merkezi numarası olan 444 55 23 numaralı telefonu aramanız, böylelikle yepaş yedaş fatura sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.Gelelim yedaş yepaş fatura ödeme işlemlerinize.yedas-fatura-odeme
Yedaş/Yepaş Fatura Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

Yepaş yedaş borç fatura ödeme işlemlerinizi yepaş fatura ödeme noktaları ya da merkezlerinden yapabilirsiniz. Yepaş fatura ödeme noktaları için tıklayınız.Bunun dışında PTT şubelerinden nakit ödemeyle ek ücret ödemeden borcunuzu tahsil edebilirsiniz.Ayrıca Anlaşmalı Bankalardan internet bankacılığı ile yepaş yedaş fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında yetkili N'kolay ödeme noktalarından da ödemelerinizi yapabilirsiniz.

2 yorum

26 Eylül 2016 15:55 Reply Delete Sil

Elektriğim kesildi ödemesini gerçekleştirdim elektriğim ne zaman gelir acaba?

26 Eylül 2016 15:58 Reply Delete Sil

EPDK yönetmeliğine göre imar yerleşim alanında iseniz 2 gün içerisinde imar yerleşim alanı dışında iseniz 3 gün içerinde enerjiniz verilecektir.