Asat Borç Ödeme Sorgulama

                     asat
                        Asat Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?   

          Günümüzde neredeyse birçok işimizi internet üzerinden gerçekleştirmekteyiz.Bunun neticesinde doğal olarak su faturalarınızı da internet üzerinden sorgulayabilir online olarak ödeyebilir ya da ödeme seçeneklerini öğrenebilirsiniz.ASAT yani Antalya Su ve Atıksu İdaresi,Antalya'da su ve atıksu hizmetlerini sürdürmektedir.Sizde Antalya'da iskan ediyorsanız asat borç ödeme ve asat borç sorgulama gibi işlemlerinizi internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Ya da farklı ödeme yollarını öğrenerek asat fatura ödemelerinizi tahsil edebilirsiniz.Gelelim asat fatura sorgulama işleminizi nasıl gerçekleştirmeniz gerektiğine bunun için yapmanız gereken şu bağlantı adresine tıklayınız karşınıza şöyle bir sayfa çıkacaktır.
asat-borc-odeme
Burada yapmanız gereken yukarıda görüldüğü gibi sayfanın sağ tarafındaki online borç ödeme kısmına tıklayınız.Böylelikle karşınıza şöyle bir sayfa çıkacaktır.

asat-borc-sorgulama
Yukarıda olduğu gibi gerekli alanların doldurulması ile asat borç sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

                           Asat Borç Ödeme Nasıl Yapılır?
-Veznelarden asat fatura ödeme tahsilatı yaparak ödemelerinizi yapabilirsiniz.Fatura ödeme noktalarının listesine şu bağlantı adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
-Anlaşmalı Bankalar üzerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz.Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatını kullanabilirsiniz.Ya da şubelerden ödeme yapabilirsiniz.Anlaşmalı Bankalar için tıklayınız.
-PTT şubelerinden ek ücret ödemeden asat borç ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.PTT fatura ödeme noktaları,adresleri ve telefon numaraları için tıklayın.
-Bunların dışında elektronik ortamda online olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.Bunun için borç sorgulama işleminizin devamı olarak ödeme işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız yapmanız gereken şu bağlantı adresine tıklayınız tekrardan yukarıda olduğu gibi borcunuzu sorguladıktan sonra karşınıza şöyle bir sayfa çıkacaktır.
asat-borc-odeme

Yukarıda da olduğu gibi ödemek istediğiniz borç bilgisinin yanındaki onay kutusunu işaretleyerek öde kısmına tıklayınız.Daha sonra ödeme işleminizi gerçekleştirerek asat borç ödeme işleminizi tamamlamış olacaksınız.
Bunun dışında Antalya için elektrik borcunuzu da sorgulama ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için tıklayınız;
                        clk akdeniz fatura sorgulama
                        clk akdeniz fatura ödeme