Kaski Fatura Ödeme,Sorgulama

kaski-fatura-sorgulama

Günümüz internet çağında artık fatura borçlarınızı hiç beklemeden öğrenebilir ayrıca yine online olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.KASKİ yani Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak şehirde su ve kanalizasyon hizmeti vermektedir.İnternet üzerinden kaski fatura ödeme ve kaski fatura sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Bu işlemler birkaç adımdan oluşmaktadır.Öncelikle fatura sorgulama işlemlerinden bahsedelim.
                 Kaski Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?
Bunun için yapmanız gereken öncelikle şu bağlantı adresine tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.
kaski-borc-sorgulama
Yukarıdaki gibi öncelikle abone numaranızı giriniz.Eğer abone numaranızı bilmiyorsanız bu bilgiye geçmiş dönemlere ait kaski faturanıza bakarak ulaşabilirsiniz.Daha sonra güvenlik kodunu giriniz ve devam et kısmına tıklayınız.Böylelikle kaski borç sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.
                         Kaski Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?
Bunun için bir kaç farklı yolu tercih edebilirsiniz.PTT şubelerinden ya da kaski vezneleriden borcunuzu tahsil edebilirsiniz.Vezne adresleri ve telefon numaraları fatura ödeme noktaları için tıklayınız.Bunun dışında internet üzerinden faturanızı kaski resmi sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.Bunun için tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

kaski-borc-odeme
Yukarıda olduğu gibi abone numaranızı ve güvenlik kodunu giriniz devam et kısmına tıklayınız.Ya da anlaşmalı bankalar üzerinden kredi kartıyla otomatik ödeme ya da nakit ödeme ile kaski fatura ödeme ya da kaski borç ödeme işlemleriniz tamamlamış olacaksınız.Anlaşmalı bankalar için tıklayınız.
Bunun dışında kayseri doğalgaz fatura sorgulama ve ödemeleriniz için tıklayın;kayserigaz borç sorgulama,kayserigaz fatura ödeme