Avea Fatura Ödeme Borç Sorgulama

Avea Fatura Borç Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?
avea-fatura-odeme


Avea, Türkiye'deki önemli GSM şirketlerinden bir tanesi olup mobil iletişim ve haberleşme konularında önemli hizmetler vermiştir.2016 yılından itibaren Türk Telekom bünyesi altında hizmetlerine devam etmektedir.Avea abonelerine yönelik olarak fatura sorgulama ve ödeme konularında da önemli kolaylıklar sağlamıştır.Avea kullanıcıları direk internet üzerinden online olarak borç sorgulamalarını rahatlıkla gerçekleştirip ödemelerini de buradan yapabilirler.Avea fatura sorgulama ve avea fatura ödeme işlemlerini nasıl yapmanız gerektiğinden bahsedecek olursak.Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Avea Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?
Avea borç  sorgulama ve avea fatura sorgulama işlemleri için yapmanız gereken öncelikle vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız.Karşınıza şöyle bir sayfa çıkacaktır.
avea-fatura-sorgulama
Karşınıza çıkan sayfada yukarıda olduğu gibi online işlemler kısmına tıklayınız.Şöyle bir sayfayla karşılaşacaksınız.
avea-borc-sorgulama
Yukarıdaki gibi bir sayfa karşınıza çıkacaktır.Burada yapmanız gereken sorgulama yapmak istediğiniz telefon numarasını giriniz.Daha sonra şifre yazan kısma şifrenizi almak için yapmanız gereken telefonunuzun arama bölümüne *952# yazarak arama tuşuna basmak böylelikle gerekli şifre verilecektir.Daha sonra bu şifreyi de girerek giriş kısmına tıklayınız.Böylelikle avea fatura sorgulama ve avea borç sorgulama işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.
Avea Fatura Borç Ödeme Nasıl Yapılır?
Öncelikle şunu belirtelim ki avea fatura ödeme ya da avea borç ödeme işleminizi online olarak yapmanız için yukarıdaki fatura sorgulama işleminin ardından kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanarak güvenlikli ödemenizi yapabilirsiniz.Bunun dışında da farklı ödeme seçeneklerini kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Avea bayiliklerinden isterseniz nakit isterseniz kredi kartı ile ödemeleriniz gerçekleştirebilirsiniz.Avea yazısının üzerinde bulunduğu Garanti Kolay Vezne'lerinde avea fatura ödeme ya da avea borç ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca Anlaşmalı bankaların internet sitelerinden,atm'lerinden gişelerinden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca PTT şubelerinden de avea borç ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ve ödeme noktaları için tıklayınız.

Bunun dışında Avea müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 500 numaralı telefonu sabit hatlardan ya da 444 1 444  numaralı telefonu arayabilirsiniz.Müşteri hizmetleri size avea hattınızla alakalı her türlü soru istek şikayetleriniz hakkında bilgilendirmeler alabilirsiniz.