Vodofone Fatura Ödeme Borç Sorgulama

Vodafone Fatura Borç Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?
vodafone-fatura-odeme

Vodafone; kuruluş merkezi yurt dışı olan ve uluslararası piyasada hizmet veren önemli bir GSM şirketidir.2006 yılından itibaren Türkiye'de resmi olarak faaliyetlerine başlamış, haberleşme ve telekomünikasyon alanında önemli başarılara imza atmış bir şirkettir.Vodafone, aboneleri için fatura sorgulama ve ödeme alanında da önemli kolaylıklar sağlamış, bu işlemleri elektronik ortamda kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan sağlamıştır. Eğer sizlerde ''Vodafone abonesiyseniz'' vodafone fatura sorgulama ve vodafone fatura ödeme işlemlerinizi online olarak internet üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.Yapmanız gereken aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmek böylelikle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Vodafone Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?
Vodafone fatura sorgulama ya da vodafone borç sorgulama işlemlerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz.Öncelikle yapmanız gereken vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

vodafone-fatura-srgulama

Yukarıda görüldüğü gibi yapmanız gereken ''bu servisi şimdi kullanmak için tıklayın'' yazan yere tıklamak daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.
vodafone-borc-sorgulama

Yukarıdaki gibi bir sayfayla karşılaşacaksınız gerekli alanları doldurarak giriş kısmına tıklayınız.Eğer şifre almak istiyorsanız yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne S yazarak 7000'e ücretsiz olarak gönderiniz.Böylelikle size gelen şifreyi girerek vodafone fatura sorgulama ya da vodafone borç sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.Vodafone size sunmuş olduğu bu online self servis hizmeti sayesinde geçmiş borç bilgileri, konuşma süreleri gibi fatura detaylarına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Fatura Borç Ödeme Nasıl Yapılır?
Vodafone fatura ve borç ödemelerinizi online olarak yapmanız için yukarıdaki sorgulama işleminin ardından ödeme yapmak istediğiniz borcunuzu seçerek ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.Yine kredi kartıyla ödemenizi online olarak yapmak için tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

vodafone-fatura-borc-odeme
Yapmanız gereken yukarıda gösterildiği gibi öncelikle ödemesini yapmak istediğiniz telefon numarasını girmek ardından güvenlik kodunu girerek sorgula kısmına tıklayınız.Ardından ödeme bilgilerini gerekli alanlara giriniz.Böylelikle online vodafone borç ödeme işleminizi tamamlamış olacaksınız.Bunun dışında da vodafone fatura ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Anlaşmalı bankaların gişelerinden nakit olarak, otomatik ödeme talimatıyla ya da atm üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca PTT şubelerinden de 
vodafone fatura borç ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ve ödeme noktaları için tıklayınız.