Başkentgaz Fatura Sorgulama Ödeme

Başkentgaz Fatura Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?
baskentgaz-fatura-odeme

Başkentgaz bilindiği üzere başkentimiz Ankara'da hizmet vermekte olan doğal gaz şirketidir.Ankara bölgesinde yaklaşık olarak 2 milyon abonesine doğalgaz hizmetini sunmaktadır.Eğer sizde bu bölgede ikamet ediyor ve Başkengaz'dan doğalgaz hizmeti alıyorsanız başkentgaz fatura borç sorgulama ve ödeme işlemlerinizi buradan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Ankara başkentgaz fatura sorgulama ve başkentgaz fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip ediniz böylelikle bu işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.

Başkentgaz Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Başkengaz fatura sorgulama ya da başkentgaz borç sorgulama işleminizi yapmak için öncelikle vermiş olduğumuz adrese tıklayınız.Şöyle bir sayfa karşınıza çıkacaktır.

baskentgaz-dogalgaz-fatura-sorgulama

Karşınıza yukarıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır buradan ''online işlemler'' kısmına tıklayınız.Şöyle bir sayfayla karşılaşacaksınız.

baskentgaz-fatura-sorgulama
Yukarıda olduğu gibi karşınıza çıkan sayfadan ''Borç Sorgulama'' kısmına tıklayınız.Kaşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.
baskentgaz-fatura-borc-fatura-sorgulama
Burada yapmanız gereken Başkentgaz'a kayıtlı olan kişinin T.C. kimlik numarasını girmek ve cep telefonu numarasını girmek daha sonra karşınıza çıkan güvenlik odunu da girerek oturum aç kısmına tıklayınız.Böylelikle başkentgaz fatura sorgulama ya da başkentgaz borç sorgulama işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.Şimdi gelelim başkentgaz fatura ödeme işleminizi nasıl yapmanız gerektiğine.

baskentgaz-borc-fatura-sorgulama-odemeBaşkentgaz Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Başkentgaz borç ödeme ya da başkentgaz fatura ödeme işlemleri genellikle gazmatik tercih edilmekte gazmatiğin ne olduğu hakkında bilgi almak için tıklayınız.Gazmatik nasıl kullanılır bunu detaylı öğrenmek için tıklayınız.Gazmatik fatura ödeme noktaları lokasyon bilgileri için tıklayınız.Bunun dışında anlaşmalı bankalar veya vezneler üzerinden de ödemelerinizi tahsil edebilirsiniz.Bunun dışında hert ürlü soru görüş ve önerileriniz için başkentgaz müşteri hizmetleri numarası olan 444 6 429 olan numarayı arayarak gerçekleştirebilirsiniz. 
Yine Ankara bölgesi için elektrik fatura sorgulama ve ödeme işlemleriniz için tıklayınız;
                    başkent enerjisa fatura borç sorgulama
                    başkent enerjisa fatura borç ödeme
Ankara bölgesi su fatura sorgulama ve ödeme için tıklayın;
                              aski fatura borç sorgulama
                                 aski fatura borç ödeme