İzgaz Fatura Borç Sorgulama Ödeme

İzgaz Fatura Borç Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?
izgaz-fatura-odeme

İzgaz, İzmit Büyükşehir Belediyesi desteğiyle kurulmuş olup İzmit bölgesinde doğalgaz hizmeti vermektedir.İzgaz, İzmit ve Kocaeli bölgesinde doğalgaz hizmet vermektedir.Fakat şu an için Gebze ve Karamürsel ilçelerini kapsamamaktadır. EPDK yani Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun yayınladığı son raporlarda görülmektedir ki Kocaeli bölgesi Türkiye'de doğalgaz kullanımında ilk beş sıraya girmiş olup 5. sıradadır.Eğer sizde bu bölgede ikamet ediyor ve İzgaz'dan doğalgaz hizmeti alıyorsanız Kocaeli, İzmit doğalgaz fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi online olarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.Aşağıda izgaz fatura sorgulama ve izgaz fatura ödeme işlemlerinizi nasıl yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.Adım adım takip ederek bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


İzgaz Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?
İzgaz fatura sorgulama ya da izgaz borç sorgulama işlemi için öncelikle vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız.Şöyle bir sayfa karşınıza çıkacaktır.
izgaz-borc-sorgulama
Burada yapmanız gereken izgaz sözleşme numaranızı girerek ve ben robot değilim kısmını işaretleyerek ''Fatura Sorgula'' kısmına tıklamak.Sözleşme numaranızı bilmiyorsanız şu bağlantı adresine tıklayınız.Aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.
izgaz-fatura-sorgulama

Burdan ''Sözleşme No Sorgulama'' butonuna tıklayarak ve T.C. kimlik numaranızı girerek bunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.Buradaki işlemlerle izgaz borç sorgulama ve izgaz fatura sorgulama işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.Şimdi gelelim izgaz fatura ödeme işleminin nasıl yapıldığına.

izgaz-borc-odemeİzgaz Fatura Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

Bu işlemler için yani izgaz fatura ödeme ve izgaz borç ödeme işlemleri için birkaç farklı yol bulunmaktadır.Öncelikle şunu belirtelim ki Anlaşmalı Bankalar üzerinden kredi kartı ile online olarak izgaz fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Ya da Anlaşmalı bankaların gişelerinden nakit ödeme veya atm üzerinden ödemelerinizi tahsil edebilirsiniz.Anlaşmalı bankalar, ödeme seçenekleri ve ödeme noktaları için tıklayınız.Bunun dışında PTT şubelerinden ya da Kolay Vezne uygulamasıyla bu veznelerden izgaz borç ödeme ya da izgaz fatura ödeme tahsilatınızı gerçekleştirebilirsiniz.Bunun dışında faturamatik ödemesi için tıklayınız.Ya da faturavizyon ödemesi için tıklayınız.
Yine bu bölge için elektrik fatura sorgulama ve ödemenizi gerçekleştirmek için tıklayınız;
                                   sedaş borç sorgulama 
                                     sedaş borç ödeme