TTNET Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

ttnet-kota

TTNET milyonlarca abonesine internet,adsl hizmeti sunmaktadır.Türk Telekom bünyesi altında bu hizmetlerine devam etmektedir.TTNET sağlamış olduğu internet hizmetinde aboneler için belirli kotalar ve buna karşılık fiyat aralıklarını belirlemişlerdir. Sizlerde internetinizin ne kadar kotası kaldığını ve ne kadar kullanmış olduğunuzu öğrenmek istiyorsanız bu yayınımız sizlere faydalı olacaktır.Sizde Türk Telekom internet kota sorgulama ya da TTNET kota sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.Böylelikle kalan internet kotanızı sorgulamış olacaksınız.

ttnet-kota-sorgulama-nasil-yapilir

TTNET Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?
TTNET kota sorgulama ya da Türk Telekom kota sorgulama işleminiz için öncelikle vermiş olduğumuz linke tıklayınız.Şöyle bir sayfa karşınıza çıkacaktır.
ttnet-kota-sorgulama
Bu işlem için resmi siteye üyeliğiniz gerekmektedir.Eğer üyeliğiniz yoksa vermiş olduğumuz linke tıklayınız.Üyelik için karşınıza şöyle bir sayfa çıkacaktır.
ttnet-adil-kullanım-kotasi-sorgulama
Buradan T.C. kimlik numaranızı girerek üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.Ardından TTNET adil kullanım kotası sorgulama ya da TTNET kota sorgulama işlemi için yukarıda verdiğimiz linkten sisteme giriş yapınız.Şöyle bir sayfa karşınıza çıkacaktır.
ttnet-adil-kullanim-kota-sorgulama
Burada yapmanız gereken yukarıda kare içerisinde göstermiş olduğumuz ''TTNET ADSL Kota Sorgulama'' butonuna tıklamak ve böylelikle şöyle bir sayfa karşınıza çıkacaktır.

ttnet-adil-kota-sorgulama-nasil-yapilir


Yukarıda da olduğu gibi aylık download bilgileriniz ve upload bilgileriniz ekranda gözükecektir.Şunuda belirtelim ki download değeriniz 50 GB'ı aşarsa internet hızınız 3 MB'ın altına düşecektir.
Bunun dışında yine TTNET fatura borç sorgulama ödeme ya da TTNET arıza işlemleriniz için linklere tıklayınız.
Bir diğer ''TTNET kota sorgulama'' yayınımız için tıklayınız.