Kargaz Fatura Borç Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?

Kargaz Fatura Sorgulama Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

KarGaz-fatura-sorgulama-borc-sorgulama-odeme


KarGaz yani Çorum Elektrik ve Doğalgaz A.Ş bölgede Dağalgaz hizmeti veren bir şirkettir.Kargaz Doğalgaz fatura sorgulama ve Kargaz Doğalgaz fatura ödeme işlemlerinizi buradan rahatlıkla yapabilirsiniz.Peki bu işlemler hangi illeri kapsamaktadır? Kargaz;Karabük,Çankırı,Gerede,Kastamonu,Safranbolu,Seydiler,Tosya ve Korgun doğalgaz fatura sorgulama,ödeme ve borç sorgulama ödeme işlemlerini kapsamaktadır.KarGaz doğalgaz fatura borç sorgulama ödeme işlemleri aslında çok basit bir kaç adımdan oluşmaktadır.Eğer sizde bu sayılan il ve ilçeler içinde ikamet ediyor ve doğalgaz borç sorgulama ve ödeme işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmek.

Kargaz Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?
Kargaz doğalgaz fatura sorgulama ya da borç sorgulama işleminiz için yapmanız gereken öncelikle vermiş olduğumuz bu adrese tıklamak.Şöyle bir sayfa karşınıza çıkacaktır.
kargaz-fatura-borc-sorgulama

Yukarıdaki gibi bir sayfayla karşılaşacaksınız.Burada yapmanız gereken sayfada aşağı indiğinizde ekranda karşınıza gelen '' Fatura Sorgulama'' kısmına tıklamak.Bu işlemi yaptığınızda şöyle bir sayfayla karşılaşacaksınız.
kargaz fatura borç sorgulama
Burada olduğu gibi yukarıdaki gibi bir sayfayla karşılaşacaksınız. Burada yapmanız gereken Abone numaranızı giriniz. Kargaz Abone numaranızı öğrenmek için yapmanız gereken geçmiş faturalarınızdan birini bulmak.Faturanız üzerinde bu bilgi mevcuttur. Daha sonra resimde karşınıza çıkan karakterleri ''Doğrulama Kodunu Giriniz'' kısmını yazınız. Ardından Borç Sorgula kısmına tıklayınız.Böylelikle Kargaz fatura sorgulama ya da kargaz borç sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.Peki Kargaz fatura ödeme işlemleri nasıl gerçekleştirilir.Dilerseniz bundan da biraz bahsedelim.


Kargaz Borç Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?


Kargaz fatura ödeme yani kargaz doğalgaz borç ödeme işlemlerinizi çeşitli şekillerde gerçekleştirmeniz mümkün.Kargaz fatura ödeme kredi kartı ile online olarak gerçekleştirebilirsiniz.Örneğin Faturamatik üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.Faturamatik üzerinden ödeme işlemi için tıklayınız.Bunun dışında Anlaşmalı bankaların internet sitesi üzerinden ve atm ler üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca PTT şubelerinden veya banka şubelerinden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.