KOSKİ Fatura Borç Sorgulama Ödeme

Koski Fatura Borç Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?

koski-fatura-borc-sorgulama-odeme''KOSKİ'' yani ''Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi'' Konya bölgesinde su dağıtımı ve atık su hizmetlerini yürütmektedir. Bildiğiniz gibi artık bir çok işlemimizi internet üzerinden online olarak gerçekleştirebilmekteyiz.Eğer sizde Konya'da ikamet ediyor ve KOSKİ'den su hizmetinizi alıyorsanız,Koski fatura sorgulama, Koski borç sorgulama,Koski fatura ödeme ya da Koski borç ödeme işlemlerinizi online bir şekilde kolaylıkla gerçekleştirebilir siniz.Bu işlemlere geçmeden önce Koski'nin hangi il ve ilçeleri kapsadığından bahsedelim.Koski Konya ilinde Ayrıca Meram,Karatay,Selçuklu,Akşehir, Beyşehir,Çeltik, Derebucak, Emirgazi,Ereğli,Halkapınar,Seydişehir,Taşkent,Yalıhöyük,Yunak gibi diğer ilçeler de dahil olmak üzere Konya'nın tüm ilçeleri için Koski su fatura borç sorgulama ödeme işlemlerini kapsamaktadır.

Koski Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Koski Konya su fatura borç sorgulama işlemleriniz için öncelikle yapmanız gereken vermiş olduğumuz linke tıklamanız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.
koski-fatura-sorgulama

Karşınıza çıkan sayfada yapmanız gereken Abone numaranızı ya da TC kimlik numaranızı girerek ''sorgula'' kısmına tıklamak.Eğer abone numaranızı bilmiyorsanız geçmiş faturalarınızın herhangi birinden abone numaranızı öğrenebilirsiniz.Böylelikle koski fatura sorgulama ya da koski borç sorgulama işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.Şimdi ise dilerseniz fatura ödeme işlemlerinden bahsedelim.

Koski Fatura Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

Koski fatura ödeme ya da koski borç ödeme işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmek istiyorsanız,Koski'nin resmi sitesine üyeliğinizin olması gerekmektedir.Eğer üyeliğiniz yoksa yapmanız gereken vermiş olduğumuz linke tıklamak.Üyelik işlemlerinizi tamamlamanızın ardından Koski fatura borç ödeme işlemlerinizi online yapmak için şu linke tıklamanız gerekmektedir.Karşınıza Aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.
koski-fatura-borc-odemeBurada yapmanız gereken kayıt olurken kullandığınız mail adresinizi ve parolanızı girerek giriş kısmına tıklamanız.Ardından sisteminize girip fatura ödeme kısmından ödemenizi yapabilirsiniz. Bunun dışında koski fatura ödeme işlemlerinizi farklı yollarla da gerçekleştirebilirsiniz.Örneğin Koski veznelerine giderek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca tüm PTT şubelerinden de koski borç ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Anlaşmalı bankalar üzerinde de kredi kartı ile ya da farklı ödeme seçenekleriyle Koski fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Anlaşmalı bankalar ve Koski vezne adresleri için tıklayınız.
Bir diğer yayınımız olan Konya  Doğalgaz Enerya Fatura Sorgulama Ödeme yayınımız için tıklayınız.