VODAFONE KONTÖR DAKİKA SORGULAMA

VODAFONE KONTÖR DAKİKA SORGULAMA
vodafone-kontor-sorgulama
Vodafone yurt içi ve yurt dışında önemli başarılara imza atmış bir GSM operatör şirketidir.Vodafone abonelerinin en çok merak ettiği konular arasında ''Vodafone kontör sorgulama'' ya da ''Vodafone dakika kontör sorgulama'' işlemleri nasıl gerçekleştirilir? sorusudur.Bu yayınımızda Vodafone Dakika Kontör Sorgulama işlemlerinin nasıl olduğundan bahsettik.Vodafone Dakika Kontör Sorgulama Nasıl Yapılır?
Vodafone dakika kontör sorgulama ya da vodafone kontör sorgulama ya da vodafone kalan dakika sorgulama işlemleri için yapmanız gereken cep telefonunuzdan *7000# yi aramanız yeterli.Karşınıza telesekreter çıkacaktır.Güncel fatura bilgileri için menüdeki cevapla tuşuna tıklayınız.1'e basınız ve arama tuşuna basınız.Böylelikle vodafone kontör sorgulama ya da vodafone kalan kontör dakika sorgulama işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.Ayrıca yine buradan  varsa fatura borcunuzu ya da 
güncel harcama tutarınızı,paket bakiyenizi, dakikalarınızı sorgulayabilirsiniz. Bakiyenizi sorgulayabilir ayrıca TL transferi yapabilirsiniz. Tarife görüntülemenizi yapabilir ve değiştirebilirsiniz. (bu kanaldan yaptığınız tarife değişiklikleri anlık olacaktır) İnternet pakeleri SMS pakettleri ve Yurtdışı paketleri görüntüleyebilir ve yeni paket tarifeler alabilirsiniz. Telsiz Vergi Borcu sorgulamayı yapabilirsiniz Hattınız ile ilgili görüntülü konuşma,3G, yurtdışında kullanım, yurtdışına arama,gizli numaradan aranma vb. pek çok servisi kullanıma açıp, kapatabilirsiniz,Ayrıca Cepöğrenci indirimli Numarayı tanımlayabilir ve silebilirsiniz.

vodafone-kalan-dakika-kontor-sorgulama