Akedaş Fatura Sorgulama Ödeme

Akedaş Fatura Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?


akedas-fatura-borc-sorgulama-odeme
''AKEDAŞ'' yani AKEDAŞ Elekektrik Perakende A.Ş. Kahramanmaraş ve Adıyaman illeri ve ilçelerinde elektrik hizmeti vermektedir.Bu hizmetlerden sizde yararlanıyor, Adıyaman ya da Kahramanmaraş'da ikamet ediyorsanız ve internet üzerinden Kahramanmaraş, Adıyaman fatura borç sorgulama ödeme işlemlerinizi yapmak istiyorsanız bunları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Akedaş fatura borç sorgulama ya da Akedaş fatura borç ödeme işlemleriniz için aşağıda size verdiğimiz linkler üzerinden bu işlemleri takip ediniz. Aktardığımız site içerisinde resimli anlatımlarımız da ki yönlendirmeleri takip ederek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Adıyaman Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Fatura Borç Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır?


Akedaş elektrik fatura sorgulama yahut borç sorgulama işlemleriniz için yapmanız gerekenleri takip ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.Tüm bu işlemler için yapmanız gereken vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayıp aşağıdaki adımları takip etmek.Öncelikle vereceğimiz linkte karşınıza nelerin çıkacağını anlatalım.Şu linke tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.
akedas-fatura-sorgulama
Girmiş olduğunuz sayfadan sağ taraftan T.C kimlik numaranızı girerek yeşil yuvarlak kısma tıklayınız.
akedas-borc-sorgulama
Buradan Adınızı Soyadınızı ilinizi güvenlik kodunu girerek ve gizlilik politikalarını okuyup onayladıktan sonra devam kısmına tıklayınız.
akedas-fatura-odeme
Yukarıdaki gibi bir yerle karşılaşacaksınız.Burada da gerekli bilgileri girerek Devam kısmına tıklayınız.
akedas-fatura-borc-sorgulama


Ardından Abone numaranızı ve sayaç numaranızı girerek devam ediniz.Abone numaranızı(no) öğrenmek ya da sorgulamak için geçmiş faturalarınız üzerinden bunu öğrenebilirsiniz.Akedaş abonelik sorgulamalarınız için ise tıklayınız.Böylelikle Adıyman Akedaş fatura sorgulama ödeme ya da Kahramanmaraş Akedaş fatura sorgulama ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Bunun dışında PTT şubelerinden ya da Akedaş şube veznelerinden ya da Anlaşmalı bankalar üzerinden  de internet bankacılığı sayesinde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.Akedaş şube adresleri ödeme noktaları için tıklayınız.Herhangi bir dilek istek ve şikayetleriniz için Akedaş müşteri hizmetleri numarası olan 444 46 02 numarasını arayabilirsiniz.
Tüm fatura sorgulama ödeme leri için tıklayınız.