Turkcell Dakika Kontör Sorgulama

Turkcell Kalan Dakika Kontör Sorgulama


turkcell-dakika-kontor-sorgulamaTurkcell aboneleri için Turkcell dakika sorgulama, turkcell kalan kontör sorgulama gibi bir çok işleminizi online olarak yapabilirsiniz.Turkcell aboneleri bu işlemlerinizi ister online olarak internet üzerinden isterseniz de mobil üzerinden sms olarak bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Bu iki seçenek için yapmanız gerekenlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Turkcell Kalan Dakika Kontör ve TL Mobil'den Sorgulama

Tüm Turkcell kullanıcıları mobil hatları üzerinden turkcell kontör sorgulamaturkcell dakika sorgulama veya turkcell tl yükleme gibi işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.Bunun için yapmanız gereken mobil cihazınızın mesaj bölümüne KALAN yazıp 2222'e mesajınızı ücretsiz olarak gönderip gerekli bilgileri sms olarak alabilirsiniz.Ya da yine mobil cihazınızdan *159# yazarak arama kısmına basınız.Gerekli bilgiler mesaj olarak gelecektir.Böylelikle Turkcell kalan kontör sorgulama,Turkcell kalan dakika sorgulama ya da Turkcell kalan tl sorgulama öğrenme gibi işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Turkcell Kalan Kontör Dakika ve TL İnternet Üzerinden Sorgulama


İnternet üzerinden yaptığımız yönlendirmeler ile rahatlıkla Turkcell dakika sorgulama,Turkcell tl sorgulama,Turkcell güncell kullanım bilgilerine ulaşabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken vermiş olduğumuz linke tıklamak resmi site üzerinden aşağıdaki basamakları takip ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle vermiş olduğumuz şu linke tıklayınız.Aşağıdaki gibi bir sayfa karşınıza çıkacaktır.


turkcell-dakika-sorgulama

Karşınıza çıkan sayfadan yukarıda olduğu gibi sağ üst köşedeki 
''GİRİŞ'' kısmının üzerine geliniz.Şöyle bir yer karşınıza çıkacaktır.


turkcell-kontor-sorgulama

Buradan turkcell mobil GSM numaranızı giriniz ardınan cep telefonunuza sms olarak 4 haneli şifre gelecektir aşağıdaki gibi.
turkcell-kalan-dakika-sorgulama

Şifrenizi girerek sisteme giriş yapınız.Karşınıza çıkan sayfadan, sayfanın üst kısmındaki ''HESABIM'' bölümüne oradan da ''Paket ve Tarifelerim'' kısmına giriniz.

turkcell-kalan-kontor-sorgulama

Buradan sol taraftaki ''Hat Özetim'' kısmına girdiğinizde Turkcell Kalan Tl Sorgulama,Turkcell kalan dakika sorgulama,Turkcell kalan kontör sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.