İGDAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA ÖDEME

İgdaş Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır?

igdas-fatura-odemeSizde internet üzerinden igdaş fatura sorgulama ve igdaş fatura ödeme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir geçmiş borçlarınızı ve yeni borcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.Bu işlemleri İstanbul Avrupa Yakası doğalgaz fatura borç sorgulama ödeme ve İstanbul Anadolu Yakası doğalgaz fatura borç sorgulama ödeme işlemleri İgdaş doğalgaz kullanıcıları gerçekleştirebilir. Bunun için öncelikle İGDAŞ yani İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin resmi sayfasından üye olmanız yeterli ayrıca üyelik işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.Peki üyelik işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

            İgdaş Üyelik İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Bunun için yapmanız gereken öncelikle şu bağlantı adresine tıklayınız karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

igdas-fatura-sorgulama

Karşınıza çıkan sayfada yukarıda ok ile gösterildiği gibi yeni üyelik kısmına tıklayınız ve karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

igdas-borc-sorgulama

Burada yapmanız gereken öncelikle kendinizin belirlemiş olduğu bir kullanıcı adı ve yine belirlediğiniz şifrenizi yukarıda gösterildiği gibi gerekli alanlara giriniz.Daha sonra aynı şifreyi şifre doğrulama kısmına giriniz ve ardından e-posta adresinizi giriniz.Sonra tüketim noktasını giriniz eğer tüketim noktanızı bilmiyorsanız öğrenmek için tıklayınız.Daha sonra adınızı soyadınızı T.C. kimlik numaranızı giriniz ardından doğum tarihinizi ve telefonunuzu giriniz ve Belgeleri Kaydet kısmına tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.Peki üyelik işlemlerinden sonra igdaş fatura sorgulama,igdaş borç sorgulama ve igdaş fatura ödeme işlemlerinizi nasıl gerçekleştireceksiniz?

       İgdaş Fatura Borç Sorgulama Ödeme Nasıl Yapılır ?

İgdaş fatura sorgulama ve diğer tüketim işlemleriniz için gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik işlemlerinizin ardından sıra igdaş borç sorgulama,igdaş fatura sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiğine geldi.Bunun için öncelikle şu bağlantı adresine tıklayınız.Karşınıza aşağıda görüldüğü gibi bir sayfa çıkacaktır.

igdas-borc-ödeme

Burada igdaş fatura sorgulama ve igdaş fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.Bunun için yukarıda olduğu gibi karşınıza çıkan sayfada üyelikteki kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek hem igdaş fatura sorgulama hemde igdaş fatura ödeme işlemlerinizi kredi kartı ile ödeme şeklinde gerçekleştirebilir ve tüketim bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Ayrıca igdaş fatura ödeme işlemleriniz için İgdaş veznelerine giderek de İgdaş fatura borç ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz fatura ödeme noktaları için tıklayın.Bunun dışında Anlaşmalı bankalardan da igdaş fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz; otomatik ödeme,internet şubesi ve şube ödeme şekillerinin hangi bankalar için hangilerinin uygun olduğunu öğrenmek için tıklayınız.Ayrıca son dönemlerde yaygınlaşan diğer bir ödeme şekli ise kolay vezne uygulamasıdır.Bu uygulamayı Garanti Bankasıyla anlaşmalı marketler,beyaz eşya,mobilya,mağaza...vb. iş yerlerinden gerçekleştirebilirsiniz.Bunun için aşağıdaki logoyu görmeniz yeterli.Bu logoyu gördüğünüz her yerde doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.
igdas-fatura-borc-sorgulama-odeme
İGDAŞ 3 TAKSİTTE KREDİ KARTI İLE ÖDEME KOLAYLIĞI
Son dönemde yapılan bu değişiklik ile artık igdaş fatura ödemelerinizi  kredi kartına 3 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ödemelerinizi İgdaş Kredi Kartı İle 3 Taksitte Ödeme gerçekleştirmek istiyorsanız linke tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Yine İgdaş abonelik sorgulama için tıklayınız.
Bunun dışında yine aynı bölgede elektrik faturanızı ve su faturanızı sorgulamak için ;
                            bedaş borç sorgulama ödeme 
                            iski fatura sorgulama ödeme

1 yorum:

11 Eylül 2016 08:07 Reply Delete Sil

fatura çok yüksek geldi nasıl 95 lira olabilir ki,arkadan yükseltiyorsunuz